GRAS i danas slavi sa Zmajevima!

GRAS preimenovao liniju br. 5 u čast Zmajevima!
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoćnjom pobjedom nad Katarom (3:1), koja nam je donijela historijski prolazak u nokaut fazu Svjetskog prvenstva 2026, donijela je neviđenu euforiju naciji, koja je slavila do dugo u noć.
Zmajevi su na noge podigli, ne samo cijelu Bosnu i Hercegovinu, već i region, koji, uz zagrljaje i pjesmu, slavi prolazak naše reprezentacije. Inače, naša repka će sljedeći meč odigrati 2. jula, u 2 sata ujutro, a najvjerovatniji protivnik nam je jedan od domaćina, Sjedinjene Američke Države.

Sarajevo već sedmicama diše za Zmajeve, grad je postao jedna “plavo-žuta mahala”, kako kaže navijačka pjesma, a posebnu podršku u kontinuitetu šalje KJKP GRAS.
Nakon sinoćnje pobjede, GRAS je liniju br. 5 (Nedžarići – Baščaršija) preimenovao u čast naših fudbalera.
Pa ćete tako, odete li na aplikaciju ‘javni prijevoz KS’ uočiti kako se linija broj pet sad zove “PONOS BIH! – HVALA VAM!”. Također, tramvaji na ovoj liniji svi su obilježeni porukom ‘HVALA VAM!”.
(Radiosarajevo.ba/Hypebih.ba/A.Hu.)