Poslije mjeseci uzbudljivih nastupa, snažnih vokalnih interpretacija, emotivnih trenutaka i neizvjesnih odluka žirija, stigao je trenutak koji su mnogi s nestrpljenjem čekali – veliko finale najgledanijeg muzičkog takmičenja „Hype Zvezde“ počinje večeras od 20.30 časova na Hype televiziji i zvaničnom YouTube kanalu „Hype Zvezde“.
Pred veliko finale Hype Zvezda

O pobjedniku će ravnopravno odlučivati stručni žiri i publika, sa po 50 odsto glasova, što ovu završnicu čini dodatno neizvjesnom i uzbudljivom.
Pred veliko finale Hype Zvezda, Saša Joksimović poručio: Očekujem spektakl
Na veliko finale stigao je i voditelj Saša Joksimović, koji je uz Nađu Čikaru bio domaćin muzičkog takmičenja „Hype Zvezde“. Neposredno pred početak programa, ekskluzivno za Hype TV podijelio je svoje utiske o dosadašnjem toku takmičenja.
Na samom početku istakao je da je raspoložen i uzbuđen zbog finalne večeri, naglasivši da svaka priča ima svoj početak i kraj, pa tako i ova sezona „Hype Zvezda“.
– Mislim da smo uradili maestralnu sezonu. Imali smo veoma dobre prve i druge krugove, a zatim se sve postepeno iskristalisalo u četvrtfinalu i polufinalu. Došli smo u situaciju da više ne znaš koga da izbaciš. Tu je Saša Mirković sa svojim ključnim glasovima produkcije i ekipom iz Hype-a, pa su neki takmičari vraćani kroz baraž, pa čak i u finale večeras – istakao je Joksimović.
On se potom osvrnuo i na novu sezonu muzičkog takmičenja „Hype Zvezde“, koje je oborilo sve rekorde gledanosti širom regiona i Balkana.
– Mene baš zanima šta će Sale da promijeni, da li će nešto da doda ili ubaci. Ovaj prvi „rođendan“ koji se završava večeras na Vidovdan želim da prođe spektakularno. Mislim da je Saša Mirković uradio pravu stvar i sve organizovao na veoma visokom nivou – rekao je.
Voditelj je dodao da mu je pomalo žao što se prva sezona završava te istakao da je tokom takmičenja vladala odlična atmosfera, kako među kandidatima, tako i u žiriju.
Posebno se osvrnuo na ono što je na njega ostavilo najjači utisak.
– Takmičari. To je i bila poenta ove, ali i svake naredne sezone, da se razlikuje od drugih takmičenja, da se fokus stavi na njih, da se od njih naprave kvalitetni pjevači, a da mi budemo podrška i žiri koji ih usmjerava i savjetuje tokom cijelog procesa – naglasio je Saša.
Na kraju je dodao da tokom finala nije imao tremu, već isključivo osjećaj odgovornosti da sve protekne u najboljem redu.
Pohvalio je i svoju koleginicu Nađu, istakavši da je bila izuzetna i da bi volio da i u narednoj sezoni ponovo dijeli voditeljski par s njom na sceni.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/hypetv.rs