Finalno veče spektakla Hype Zvezde večeras nastavlja da ruši rekorde, a posebnu pažnju privukla je članica žirija Lepa Lukić, koja je i ovog puta stigla sa hodalicom zbog povrede noge.
Lepa Lukić stigla na finale Hype Zvezda s hodalicom

Iako se još oporavlja od preloma, legenda narodne muzike nije željela propustiti veliko finale, pa je pred kamerama Hype televizije otkrila kako teče njen oporavak.
– Morala sam prvo gips, pa longetu, pa ovo. Sedam dana sam se malo mučila, ali kada sam kupila longetu bilo je mnogo bolje – rekla je Lepa.
Na pitanje kako je zdravstveno stanje, pjevačica je u svom prepoznatljivom stilu odgovorila:
– Ništa, samo noga. Pa dobro, i noga… Fenomen sam! Nemam temperaturu nikad. Fenomen u pjevanju!
Lepa je potom otkrila i kada očekuje potpuni oporavak.
– Četvrtog jula skidam ovo i onda idem normalno. Ljekari su rekli da se polako liječi, nije ništa strašno. Samo je malo napukla, dva preloma su u pitanju – objasnila je.
Na konstataciju da izgleda znatno bolje nego prije nekoliko dana, Lepa je kratko poručila:
– Pa sve više i više.
Govoreći o velikom finalu Hype Zvezda, priznala je da članove žirija očekuje najteži zadatak.
– Sad ćemo da biramo kandidate. Problem je koga da pustimo, a koga da ne. Strašno! – iskrena je bila Lukićeva.
Tokom cijele sezone njeni komentari postali su pravi hit na društvenim mrežama, a mnogi su je nazvali i jednom od najvećih zvijezda ovog projekta. Na to je Lepa, uz osmijeh, kratko odgovorila:
– Hvala Bogu.
Na pitanje da li je bilo svađa i tenzija među članovima žirija iza kamera, pjevačica je demantovala takve navode.
– Nije to. Nismo se dogovarali. Trpiš ako ti neko nešto kaže ili ti kažeš njemu. Nema tu: “Dogovorili smo se, nemoj da se ljutiš.” To je normalno – zaključila je Lepa Lukić.
BONUS VIDEO.
hypebih.ba/