“Aneli je LAŽOV?! Nisam Janjuševa krofnica!” Ekskluzivno! Ana Jovanović OPLELA po Ahmićki i Janjuševiću! (VIDEO) LUNA PODIJELILA SRETNE VIJESTI! Radost u domu, čestitke stižu sa svih strana (FOTO) Srbija na nogama: Mediji objavili vijest koju čekaju svi Buran ljubavni život Milice Pavlović: Upoznajte najveću ljubav “seksi senjorite” “CAR JE ZAKLINJAO DIJETE U STOMAKU!” Dejan BRUTALNO “On je DEBEO I LIJEN! “Filip žali što se Dalila udaje!” Ko je kralj sreće u horoskopu? Ovaj znak privlači sreću kao magnet u životu BACITE ŠAMPON ZA SUHO PRANJE KOSE: Postoji bolji način, ovaj trik čini čuda za masnu kosu! Teodora Džehverović puca od seksepila: Pjevačica u provokativnom izdanju mami uzdahe jačeg spola Bio je strašan fudbaler, ali seljak! Proročke riječi Ace Lukasa o Draganu Stojkoviću Piksiju MILI IMA NAJZGODNIJU SUPRUGU NA ESTRADI: Zaljubio se u nju na prvi pogled, a ona izgleda BOMBASTIČNO! (FOTO) Sarajevo: Nevrijeme u Starom Gradu napravilo priličnu štetu, drvo sa Žute tabije palo na ulicu Hoće li Đoković na kraju zaigrati na Vimbldonu: Sutra će mnoge stvari biti jasnije “TO JE BOLESNO!” Ekskluzivno! Ana Jovanović PRIZNALA da li je bila u VEZI sa Bilalom?! (VIDEO) OGLASIO SE OTAC MALE DANKE ILIĆ: Nadam se da će sve izaći na vidjelo vrlo brzo! PUCAJU BRAKOVI! ZAŠTO SE SVAKO TREĆE VJENČANJE U NIKŠIĆU ZAVRŠI RAZVODOM! O ZDRAVSTVENOM PROBLEMU JE DUGO ĆUTAO?! Gagi Đogani konačno otkrio sve o bolovima koje trpi

Borac nakon sudijske lakrdije pobijedio Igman i osvojio titulu prvaka BiH

Objavio: RHT
20/05/2024 7:01 PM

Nakon sudijske lakrdije

Fudbaleri Borca novi su prvaci Bosne i Hercegovine. Banjalučani su danas u pretposljednjem kolu savladali Igman (4:3) i osigurali titulu Wwin lige BiH.

Nakon sudijske lakrdije/ Foto: mondo.ba

Borac je poveo u 32. minuti pogotkom novopečenog reprezentativca BiH Davida Vukovića, a onda je Igman u samo minut razmaka postigao dva pogotka.

Prvo je Belmin Mešinović pogodio za 1:1 u 41., a onda je Mirsad Ramić donio preokret Konjičanima u 42. minuti.

U 48. je sviran penal za Borac koji je izazvao buru negodovanja gostiju, a u pogodak ga je pretvorio Jovan Nišić.

Samo četiri minute kasnije – novi gol u Banjoj Luci. Anel Hebibović je zatresao mrežu i vratio vodstvo Igmanu.

Međutim, nisu se gosti puno radovali jer je već u narednom napadu Damir Hrelja pogodio za 3:3.

Onda su uslijedile sudijske odluke Aleksandra Njegomirovića koje su iziritirale ljubitelje fudbala u BiH. Prvo je poništio regularan gol Mirsada Ramića za 4:3, a onda je u 64. priznao gol Zorana Kvržića koji je pogodio iz očigledne ofsajd pozicije.

Rezultat i strijelci:

Borac – Igman 4:3 (Vuković 32′, Nišić penal 48′, Hrelja 53′, Kvržić 64′ / Mešinović 41′, Ramić 42′, Hebibović 52′).

Čitajte i PRVO I JEDINO OGLAŠAVANJE ASMINOVOG BRATA! Aneli ga optužila da se DR*GIRAO sa Asminom, OVO JE NJEGOV ODGOVOR

Aneli Ahmić je u rijalitiju optužila svog bivšeg partnera sa kojim ima kćerku, Asmina Durdžića da je konzumirao narkotike sa svojim rođenim bratom.

Naime, za večeras je najavljeno suočavanje Aneli i Asmina a Durtdžić nema pojma da se Aneli prije toga dogovorila sa produkcijom, da ga dovedu u studio. DETALJNIJE PROČITAJTE KLIKOM OVDJE.

Naime, na Instagram objavi jedne od fan stranica pominje se navodno konzumiranje narkotika braće Durdžić.