calendar

Ponedeljak 1. Jul, 2023

“Ispalo je iz ležišta”: Đoković u velikom problemu, povrijedio koljeno i izgubio set

Objavio: RHT
03/06/2024 6:30 PM

Ispalo je iz ležišta

Novak Đoković se našao u velikom protiv Francisca Cerundola u osmini finala Roland Garrosa nakon što je na početku drugog seta povrijedio koljeno, a potom izgubio set.

U drugom setu pri rezultatu 1:1, na 0:40 je Đoković se požalio na probleme s koljenom.

Ukazivana mu je pomoć jednom i to u vidu zvaničnog medicinskog timeouta, pa onda drugi i treći put između gemova, a u jednom trenutku povikao je prema svom boksu: “Ispalo je iz ležišta!”.

Iako je uspio nastaviti meč, očigledno je da se muči pa ja argentinski teniser došao do seta rezultatom 7:5 i tako poravnao na 1:1 nakon što je Đoković bio bolji u prvom sa 6:1.

Pobjednika ovog duela u četvrtfinalu čeka bolj iz meča Taylor Fritz – Casper Ruud.

Čitajte i PJEVAČICA PROŠLA PAKAO?! Muž je ucijenio djetetom, kockao se, napijao, a onda se u jednom danu sve promijenilo

Majka Marije Šerifović nikkada nije voljela da priča o svom privatnom životu.

Ona je jednom prilikom kada je isplivala istina o njenom lošem braku priznala da je trpjela sve samo zato da se ne bi odvojila od kćerke Marije.

– Bila sam dijete, šta sam znala sa 18 godina. Mnogo toga sam krila, čak i od roditelja. Tata da je znao, on bi ga odrobijao. Dobro, nekad sam mogla da sakrijem, nekad nisam.