Dok svi pričaju o raskidu Duška Tošića i Nore, izgleda da je ipak palo pomirenje. Kurirov paparaco uslikao ih je danas, nakon što su bili na ručku u jednom restoranu na Dedinju.
DUŠKO TOŠIĆ SE POMIRIO SA NOROM!

Iako se očekivalo da će, kao zaljubljeni par, ići ruku pod ruku, oni su se razdvojili i hodali na metar razdaljine.
Dok je on bio obučen elegantno i odabrao košulju, pantalone i mokasine, ona kao da je stigla sa treninga. Nosila je kratki sportski šorts i top koji je istakao njene bujne grudi.
FOTOGRAFIJE POGLEDAJTE OVDJE.
Uhvaćeni zajedno
Kako smo saznali, Duško i Nora u restoranu su sjedili zajedno i tim gestom potvrdili da među njima sada nema zahlađenja. Ovaj restoran nalazi se na luksuznoj lokaciji, pa djeluje da se par ne štedi kada je riječ o zajedničkom provedenom vremenu.
Skriveni od znatiželjnih pogleda
Kako izvještava Kurirov reporter sa lica mjesta, Duško je stigao prvi, a 15 minuta nakon njega, pojavila se i Nora, koja je ušla na drugi ulaz.
Vlasnik restorana ih je lično doveo do stola, a bili su smješteni tako da budu skriveni od znatiželjnih pogleda, pa su sjedili sami. Nakon toga, oni su išetali zajedno iz restorana. Na kraju, ušli su u njegov luksuzni auto i odvezli se u nepoznatom pravcu.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/hypetv.rs