Ponedeljak 28. Oktobar, 2024

Borac nakon velikog preokreta srušio Široki Brijeg

Objavio: RHT
28/10/2024 9:00 PM

Fudbaleri Borca slavili su na gostovanju kod Širokog Brijega poslije velikog preokreta u posljednjem meču 11. kola Wwin lige s 3:2.

Borac nakon velikog preokreta srušio Široki Brijeg/Foto: FK Borac

Širokobriježani su imali početka iz snova jer su poslije 15 minuta igre vodili s 2:0 protiv aktuelnog prvaka BiH pogocima Miroslava Iličića i Domagoja Jelavića.

Međutim, Borac se nije predavao. Đorđe Despotović je u 22. smanjio zaostatak Banjalučana, a pet minuta kasnije Zoran Kvržić vraća stvari na početak.

Bilo je to uzbudljivo prvo poluvrijeme poslije kojeg je rezultat bio 2:2, a već na startu drugog dijela Borac je stigao do preokreta.

Despotović je pogodio na samom otvaranju drugog poluvremena i svojim drugim golom na utakmici donio Borcu vrijedan trijumf.

Borac je trenutno drugi tim lige s 25 bodova, s tri manje od Zrinjskog, dok je Široki Brijeg na 6. poziciji (13).

Banjalučani u narednom kolu gostuju Veležu, dok će Široki Brijeg dočekati Željezničar.

Čitajte i “SVI NA NOŽICE I PRAVAC U STOŽICE!” Aca Lukas najavio SPEKTAKL U LJUBLJANI! Premijera filma “Stravično” i najveća žurka na Balkanu! (VIDEO)

Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, priprema se za koncerte u Beogradu, kao i u Ljubljani.