Glumac Orlando Blum ovih dana ne silazi s naslovnica svjetskih medija.

Na Nedjelji mode u Milanu privukao je veliku pažnju, ne samo zbog svog stila već i zbog društva u kojem se pojavio.
Mjesecima su kružile glasine, a sada je sve jasno
Naime, poznati glumac prvi put je viđen u javnosti s 21 godinu mlađom manekenkom Luisom Lamelom. Strani paparaci brzo su ih uočili na ulicama Milana i zabilježili njihov rijedak zajednički izlazak.
Iako su zajedno prošetali gradom, nisu razmjenjivali nježnosti pred kamerama, pa se čini da svoju vezu i dalje žele sačuvati od prevelike medijske pažnje.
Kada je riječ o modnim izdanjima, 49-godišnji Blum odlučio se za ležernu kombinaciju u bež tonovima, dok je 28-godišnja manekenka privukla poglede efektnim ljetnim stajlingom. Nosila je šorc i bijelu majicu, a izgled je upotpunila baletankama.
Podsjetimo, Orlando Blum i Kejti Peri krajem juna prošle godine okončali su vezu dugu gotovo deceniju. Tada je izvor za magazin „Us Weekly“ otkrio da su se rastali u prijateljskim odnosima.
Dok je Kejti ubrzo nakon raskida navodno započela vezu s bivšim kanadskim premijerom Džastinom Trudoom, Orlando je svoj ljubavni život držao daleko od očiju javnosti.
Ipak, gotovo godinu dana nakon kraha veze s popularnom pjevačicom, čini se da je odlučio svijetu predstaviti novu izabranicu.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/A.H.