Osim fantastične medalje u Torunju, Angelina Topić je u prošloj dvoranskoj kampanji prvi put preskočila 2.00, a od starta sezone na otvorenom, bila je treća na Dijamantskoj ligi u Rabatu sa 1.94, odnosno druga na mitingu „Filothei Women Gala“ u Atini sa 1.9 metara.

Angelina Topić objavila prelijepe vijesti! Emotivnom porukom pokazala svoja osjećanja!
Red je došao i na njeno prvo takmičenje iz zlatne kontinentalne serije Svjetske atletike ove godine i čuveni Memorijal „Boris Hanžeković“, gdje će se suočiti sa Jaroslavom Mahučih i Elenor Paterson, a dan pred takmičenje, podijelila je emotivnu objavu.
Naime, Angelina i njen momak, i timski kolega iz AK Top Džamp, Aleksa Tomić proslavili su pet godina veze. Srpska atletičarka je podijelila nekoliko slika u kolažu na svom storiju.
Aleksu smo vidjeli u Tokiju prošle godine, kada je Angelina Topić ostvarila vjerovatno najveći uspjeh u dosadašnjem toku karijere i konstantno joj je i podrška. Nalazio je kreativne načine da dočeka svoju djevojku nakon mnogobrojnih uspjeha, a i sam je pronašao sebe u svijetu atletike.
(Hypetv.rs/Hypebih.ba/A.Hu.)