Pala je posljednja klapa filma „Prije seksa i poslije kiše“, koji se realizovao u okviru Hype produkcije, a čiji je reditelj Enver Puška. Projekat je završen nakon snimanja na više lokacija u Srbiji i Bosni i Hercegovini, a od samog početka privukao je pažnju javnosti zbog međunarodne ekipe i učešća holivudskog glumca Filipa Gelja.
TUŽNO JE, NE VOLIM KAD DOĐE POSLJEDNJI DAN

Reditelj Enver Puška govorio je za Hype TV o cjelokupnoj saradnji, atmosferi na setu i značaju projekta, kao i o mogućim budućim zajedničkim projektima sa vlasnikom Hype imperije Sašom Mirkovićem.
Na pitanje voditeljke da prokomentariše saradnju i da li dolazi do novih projekata, Puška je istakao:
– Pa, ajde da ne otkrivam puno, biće puno toga, ali ono što je važno, dosta ljudi ne zna da prati Sašu i ono za mnoge prebrzo radi, prebrzo živi. Ako pričamo u filmovima, serijama i dosta toga što je on uradio, on je možda shvatio da je život prekratak i onda je odlučio da što više toga dobrog ostavi iza sebe i onda sigurno će biti još dosta, dosta projekata – rekao je Enver.
Na pitanje novinarke koji je sljedeći projekat, kratko je odgovorio:

– Pitajte Sašu – rekao je Enver kroz osmijeh.
Govoreći o završetku snimanja, reditelj nije krio emocije i istakao koliko mu znači ceo proces rada sa ekipom:
– Tužno je, ne volim kad dođe posljednji dan, ne volim krajeve. Znaš ko šta voli da jede, kad ide na spavanje, prijateljstva postaju dublja. Ono što je postavljeno, ali kroz proces zbližavanja, što je ekipa iskrenija, to dovede do toga da film bude bolji. Daćemo jednu pozitivnu poruku, a ima li išta bolje od slobode i ljubavi, ali i ovo pre seksa. Ono što je zanimljivo jeste da me je većina pitala kad će biti film gotov, kad će biti premijera. To me posebno raduje – rekao je Puška.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba//hypetv.rs