Policija reagovala filmski!

Policija reagovala filmski: Bahati vozač presretnut i sankcionisan!
Neodgovorni vozač stranih registarskih oznaka je u tunelu Salakovac iz smjera Mostara prema Jablanici prestizao jedno vozilo.
Time je doveo u opasnost i sebe, ali i druge učesnike u saobraćaju, jer prestizati u tunelu je ravno samoubistvu ili pokušaju ubistva.
Vjerovatno je ova opasna vožnja i nepromišljeni potez neodgovornog vozača prijavljen i policiji. U prilog tome ide činjenica da je policijska patrola MUP-a HNK stanice u Jablanici presrela ovog vozača, a koji će vjerovatno biti adekvatno sankcionisan.
Ovakav rad i pristup policije je za svaku pohvalu.
(Avaz.ba/Hypebih.ba/A.Hu.)