
U mjestu Ozrakovići na autoputu A-1 u blizini Visokog a u pravcu Ilijaša danas se dogodila saobraćajna nesreća potvrdila je za Avaz glasnogovornica Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović.
Nesreća na autoputu kod Visokog
– Nesreća je nastala kada se otkačio dio kamiona zbog čega je došlo do prosipanja pijeska na kolovoz, te su oštećena dva vozila koja su se kretala iza teretnog vozila. Nema povrijeđenih ali je pričinjena veća materijalna šteta, rekla je Ekinović.
Uviđaj je još uvijek u toku.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/Avaz