Pjevačica Nikolija Jovanović iznenadila je pratioce na društvenim mrežama kada je bez zadrške pokazala brojku na vagi.

Na fotografiji koju je objavila vidi se kako vaga pokazuje tačno 56,7 kilograma, a uz objavu je duhovito prokomentarisala svoj trenutni režim ishrane.
– Ijuuuu, od sutra više nisam na odmoru (s hranom) – napisala je Nikolija.

Nikolijin odnos prema ishrani i odmoru
Ovim potezom nasmijala je mnoge, jasno stavljajući do znanja da je tokom odmora sebi dozvolila malo više uživanja u omiljenim specijalitetima.
Njena objava brzo je privukla pažnju javnosti, a brojni pratioci poručili su joj da izgleda odlično bez obzira na malo opuštanje tokom slobodnih dana.
Podsjetimo, Nikolija je ranije otvoreno govorila o estetskim zahvatima kojima se podvrgla, ističući da se zbog pojedinih odluka danas kaje.
– Prva stvar koju sam uradila bile su grudi. Imala sam kompleks jer sam bila potpuno ravna. U dvadesetim godinama ta operacija mi je pomogla da se osjećam bolje u svom tijelu, ali sada, u tridesetim, kada bih mogla vratiti vrijeme, nikada ne bih ugradila silikone. Nemojte mi govoriti da to sada mogu promijeniti, jer bi to zahtijevalo mnogo ožiljaka – ispričala je svojevremeno na TikToku.
“Sada ponovo imam i svoja prirodna usta”
Pjevačica je potom govorila i o korekciji usana, za koju smatra da je bila velika greška.
– Druga glupost koju sam napravila, a koju sam kasnije ispravila, jesu usne. Svoja prirodna i lijepa usta promijenila sam zbog trenda koji traje i danas. Tada su postojale samo trajne korekcije usana, a vremenom su se deformisale. Izgledala sam kao patka, sve je bilo neravno. Prošle godine uklonila sam sve neprirodne materijale iz usana i sada ponovo imam svoja prirodna usta. Nažalost, morala sam proći kroz operaciju. Velika su, lijepa i zaista ne znam zašto mi je to bilo potrebno – priznala je Nikolija.
Otkrila je i da je zadovoljna trajnom šminkom, kao i da se kaje zbog pojedinih estetskih odluka iz mladosti.
– Uradila sam trajnu šminku, pa uvijek izgledam kao da imam karmin, i time sam zadovoljna. Uradila sam i obrve, ali mi je žao što sam ih tokom srednje škole previše čupala. Ni to nikada više ne bih ponovila – rekla je pjevačica.
Istakla je i da se ne kaje zbog operacije nosa, jer je imala devijaciju, kao i da u gornjoj vilici nema prirodne zube.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/hypetv.rs