Komšije Mine Kostić otkrile kako se pjevačica ponaša iza kamera i zatvorenih vrata!
Pjevačica Mina Kostić danas, 23. juna, napustila je beogradsku Specijalnu psihijatrijsku bolnicu „Dr Laza Lazarević“ u pratnji vjerenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće.

U ovoj ustanovi provela je 23 dana, a njeno zdravstveno stanje izazvalo je zabrinutost javnosti, kao i reakcije najbližih članova porodice i brojnih kolega sa estrade.
Komšije Mine Kostić otkrile kako se pjevačica ponaša iza kamera i zatvorenih vrata
O njenom odrastanju i životu u komšiluku govorio je jedan od prvih susjeda, koji je podijelio svoja sjećanja na pjevačicine rane godine.
-Mina je dolazila ovdje, bila je fina djevojka. Kasnije ste upoznali njenu karijeru… Uvijek se normalno ponašala kada bi svratila. Dobre smo komšije. U tom kraju žive i njene dvije sestre i tri brata. Sa čitavim komšilukom su bili u dobrim odnosima, koliko ja znam – naveo je komšija Milenko, dodajući:
-Bila je kao i sva druga djeca. Okupljali bi se na ulici i igrali se. Tako ih pamtim.

Drugi stariji stanovnik naselja izjavio je da nije bio upoznat sa njenim zdravstvenim stanjem, kao ni činjenicom da je boravila u bolnici.
-Prvi put čujem da je u bolnici. Želim joj brz oporavak – poručio je on.

Komšije govorile o porodici i svakodnevici Mine Kostić
Komšinica pjevačice, koja živi u blizini i koja je u kontaktu sa njenom sestrom, navela je da je porodica bila zabrinuta.
-Znamo da je u „Lazi“. Nadamo se da će sve biti u redu. Sa njenom sestrom sam u bližem kontaktu nego sa Minom. Sestra je zabrinuta, naravno. Nemam ništa loše da kažem, ona je vrijedna i druželjubiva osoba – istakla je komšinica, pa dodala:
-Ne znam šta joj se tačno dogodilo. Dolazi automobilom kod sestre, pa je rjeđe viđam. Poručila bih Mini da bude jaka i istrajna, da se drži i organizuje svoj život na najbolji mogući način.
(blic.rs/hypebih.ba/G. Š.)