Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, nedavno je gostovao u emisiji „Pretres“ kod voditelja i autora Stefana Usiljanina, gdje je otvoreno govorio o brojnim temama, ali i o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić.

Igor X progovorio o Mini Kostić! Ono što je rekao ŠOKIRAĆE SVE!
Tokom razgovora, voditelj ga je pitao o navodima da ga je Mina tokom braka često izbacivala iz kuće, na šta je Igor bio zatečen i kratko odgovorio: „Kako to misliš?“
Ipak, u nastavku razgovora istakao je da između njih nije postojala jedna konkretna stvar koja bi dovela do raskida, već da su razlaz uzrokovale česte svađe i neslaganja.
– Želim samo da kažem da nije postojala jedna stvar zbog koje smo se nas dvoje rastali. Svađali smo se, bilo je dosta neslaganja i turbulentnih situacija, zbog čega je na kraju došlo do odluke da više ne ide – rekao je Igor.

Podsjetimo, pjevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice „Laza Lazarević“. Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.
Mina Kostić je u ustanovi provela određeni broj dana, a po izlasku iz bolnice je nosila crnu haljinu, kačket i naočare, i okupljenim novinarima je kratko poručila:
– Odlično sam, dobro se osjećam.
View this post on Instagram
(Hypetv.rs/Hypebih.ba/A.Hu.)