Sloba Vasić ponovo se oglasio na društvenim mrežama nakon teškog perioda kroz koji je prošao.

Sloba Vasić napustio Srbiju, evo gdje se nalazi nakon izlaska iz „Laze“: „Meni treba kap tišine!“
Pjevač, koji je nedavno bio hospitalizovan nakon incidenta u avionu, podijelio je fotografiju sa primorja i kratkom porukom nagovijestio da mu je sada najpotrebniji mir.
– Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora – napisao je Sloba uz fotografiju koju je objavio na svom Instagramu.

Napisao pjesmu u „Lazi Lazarević“
Podsjetimo, Sloba Vasić je nakon izlaska iz bolnice „Laza Lazarević“ gostovao na Hype TV, gdje je prvi put progovorio o incidentu koji mu se dogodio, a onda nam i otkrio da je napisao pjesmu dok je boravio u bolnici.
A O ČEMU JE SLOBA VASIĆ GOVORIO NAKON IZLASKA IZ LAZE, POGLEDAJTE U VIDEU ISPOD:
(Hypetv.rs/Hypebih.ba/A.Hu.)