Pjevačica Mina Kostić napustila je Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“, nakon višenedjeljnog liječenja.
HYPE TV NA LICU MJESTA

Pjevačica je krajem maja hospitalizovana zbog psihičkog i emotivnog iscrpljenja, a njeno stanje je u međuvremenu stabilizovano. Prema informacijama do kojih smo došli, oporavak je tekao u dobrom smjeru, zbog čega su ljekari procijenili da nastavak liječenja može da bude sproveden van bolničkih uslova.
Ekipa Hype TV-a nalazila se na licu mjesta u trenutku kada je pjevačica napustila bolnicu.

Mina je izašla u pratnji članova porodice, a sve vreme držala je brata za ruku. Bila je obučena u crnu garderobu, sa kačketom i tamnim naočarima, nastojeći da izbjegne veću pažnju okupljenih.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/hypetv.rs