Nedugo nakon što je javnosti predstavio partnericu Sašku Stričević, s kojom očekuje dijete, Marko Gačić našao se u centru pažnje medija. Vijest da će ponovo postati otac komentarisao je i njegov otac Mikica Gačić, koji je otkrio da je za prinovu saznao iz novina.

BRUKA I SRAMOTA MARKA GAČIĆA
– Ne ulazim u odabir njegovih gostiju. Bilo je mlađe društvo, ali sve drugo morate njega da pitate. On i Goga se čuju, Goga mu jeste čestitala. Samo neka su djeca živa i zdrava, neka se rađaju. To su sve moji unuci, za sada ih imam sedmero. Saznao sam iz novina da će biti dječak – rekao je Mikica.
Dodao je kako još nije upoznao Markovu novu partnericu.
– Ne mogu da komentarišem, nisam je upoznao. Goga je kod nas, djeca su kod nas. Neka su svi živi, zdravi i sretni. Meni je najvažnije da je njegova komunikacija s Gogom i djecom dobra i zdrava i to mora tako da ostane. To se ne smije mijenjati. Ako ostane u toj zajednici s tom ženom i djetetom, mora biti u kontaktu sa svojom djecom i da imaju zdrav i normalan odnos. Tu smo supruga i ja da podržimo i pomognemo koliko možemo, mi za njih živimo – kazao je.
Objasnio je i zbog čega još nije došlo do upoznavanja sa Saškom.
– Nije bilo prilike da se upoznamo. Ja sam 35 godina na ovoj sceni, a naša kuća i porodica su mi svetinja. To čuvam i njegujem sa svojom suprugom već 33 godine i ne postoji mrlja ni u karijeri ni u porodici. Krivo mi je što se ovo desilo, a vrijeme će sve pokazati. Ne mogu da se ljutim na svoju djecu, ma kakva bila, ali razočarenje postoji jer je najveća sreća za djecu da budu sa svojim roditeljima – zaključio je Mikica Gačić.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/Informer