Pjevačica Mina Kostić još uvijek nije napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević”, iako se očekivalo da će tokom dana biti otpuštena sa liječenja.
TAMAN DA IZAĐE, KAD ONO NOVI PROBLEM

Do odlaganja njenog izlaska došlo je zbog tehničkih problema u informacionom sistemu. Zbog toga nadležne službe nisu bile u mogućnosti da završe neophodnu administrativnu proceduru za otpust pacijenata. Zbog novonastale situacije za sada nije poznato da li će Mina Kostić biti puštena kući do kraja dana ili će njen izlazak iz bolnice biti pomjeren za naredni period.
Podsjetimo, pjevačica je 31. maja primljena u psihijatrijsku ustanovu u pratnji policije, nakon što je, prema navodima medija, ispoljavala agresivno ponašanje. Vest o njenoj hospitalizaciji izazvala je veliko interesovanje javnosti, ali i zabrinutost među njenim prijateljima i kolegama sa estrade, koji su joj u međuvremenu pružili podršku.
Njeno zdravstveno stanje je posljednjih dana tema brojnih spekulacija, a javnost i dalje iščekuje zvanične informacije o tome kada će pjevačica napustiti bolnicu i vratiti se svakodnevnim obavezama.
BONUS VIDEO:
hypebih.ba/hypetv.rs